Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ke konci měsíce dochází k vyhlášení ankety Kdo z koho?! s podtitulem: Která vyvolená je na seznamu Libora(Pivora) Škody na prvním místě??? Suverénní vítězkou se stala "slečna melounek" LENKA,která ale jak se k nám dostalo vyhrála podvodem!!!(Když si 100 hlasů koupila u jednoho ze správců - Džanka),tím pádem nemůže mít nárok na její výhru-dřevěný dudlík pro dcerku Karolínku!

Vítězkou hlavní výhry,tj.večere s Pivorem v jeho oblíbené restauraci u Rambousků se tedy stává automaticky druhá v pořadí-MARKÉTA,která získala celkem 30hlasů a porazila druhou v pořadí JANU(18 hlasů), třetí LENKU("107"-tedy 7 hlasů) i další v pořadí-PRCEK(5hlasů)PEŤA  a ČOLEK(po 1 hlasu)

Tímto bych chtěl celým jménem K.F.B. pogratulovat vítězce k výhře v prestižní soutěži a Pivorovi k jeho vysněné chvilce,která se uskuteční dne .............................  v ................hod(datum a čas bude upřesněn dle dohody dvou šťastlivců a KFB)

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-D

(Mates, 2. 8. 2008 12:17)

tak to je síla :-D

požadavky

(matka vítězky, 1. 8. 2008 10:18)

Z důvodu nezletilosti mé dcery požaduji, aby ji na vyhranou večeři doprovázel její zákonný zástupce tedy já. Protože mám důvodné obavy, že by Pivor nemusel zvládnout své nakumulované neřestné choutky, požaduji dále doprovod dvou členů ochranky, dle mého výběr - můj manžel a druhá dcera. Samozřejmě počítám s tím, že večeři uhradíte všem.
PS: Toho Pivora tam někam vměstnáme.

Blahopřání

(Herr HRN, 31. 7. 2008 12:01)

blahopřeji Markétě k výhře!všici víme,že jsi o tuto cenu velmi stála a také si ji po právu zasloužíš :-)