Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekV sobotu 6.12. jsme se opět zúčastnili tradičního Čertovského turnaje ve fotbale.Už večer před turnajem vše nasvědčovalo tomu,že K.F.B. nebude patřit k favoritům turnaje,protože ÚV K.F.B. měl zasedání v Pohostinství U Frančiců,aby nikdo neodhalil naši taktiku před turnajem.Bohužel zasedání se zvrtlo v panákovou smrš´t vedenou "sósedem" Jiřím Kolkem a Karlem Yettim.Naštěstí hlavní tahoun panáků odpadl celkem brzo a tak sme se ráno mohli sejít v přijatelném stavu v naší buňce a připravovat se na turnaj.Tradičně jsme měli vyrobeny svoje dresy a trenér J.Janša měl předsednický úborna turnaj sme se sešli v 8 lidech i s hlavními hvězdami našeho týmu Koldem a Slávem Binkem.Nakonec nedorazil pouze Přilba a Fana,který trocha přehnal soustředění a na turnaji se objevil s Tygrem až v průběhu a to jako divák v mírně podnapilém stavu Do prvního utkání jsme tedy vstupovali s cílem neudělat velkou ostudu,ale k našemu překvapení jsme  hráli vyrovnaný zápas,v průběhu jsme se dostávali do více šancí a zaslouženě jsme vyhráli 2:1,když se o góly podělili Koloušek a Herr HRN.Překvapeni výsledkem jsme po utkání zasedli do buňky,kde jsme popíjeli pivo a probírali taktiku k dalším utkáním.V tom se zrodil i nápad s akcí PIVOR,kde hlavní roli sehrála naše zdravotnice Čolinka,která společně s Térezkó "Bečkó" tvořila dámskou společnost v buňce ObrazekVíce bych akci Pivor nerozváděl,zasvědcení ví, oč běžíDo druhého utkání jsme vstoupili jako lepší celek a zásluhou opět Kolouška jsme se dostali do vedení 1:0,poté jsme sice inkasovali a mysleli sme si,že budem rádi za remízu,ale vítězství na naši stranu strhnul Jura Novotné a tak jsme i druhý zápas vyhráli 2:1.K našemu překvapení jsme před posledním zápasem ve skupině figurovali na prvním místě a to nás ještě čekalo očekáváne derby s Kralicama...V tomto utkání měl soupeř mírně navrch,ale k žádné vážnější šanci se záslouhou naší defenzivi nedostal a tak přišla polovina zápasu a zahrávaný přímák,ke kterému se postavil Mates(míč byl ideálně nachystán) a k překvapení všech skončila jeho dělovka po zemi za zády brankáře.Nutno dodat,že Mates byl na toto utkání obzvlášť motivovánDalší náznaky šancí jsme s přehledem likvidovali a když už nějaká střela na bránu prošla,Mates byl dycká na mistě.Toto utkání jsme tedy také zvládli a zvítězili jsme 1:0.Díky prvenství ve skupině jsme postoupili automaticky až do čtvrtfinále,což překonalo naše očekávání! Bohužel jsme musei na naše další utkání čekat bezmála 3 hodiny,což se samozřejmě projevilo na našem stavu a chuti k utkání...O pauze jsme se stihli občerstvit i něčím jiným než pivem a rumem a tak jsme mohli nastoupit ke klíčovému zápasu proti mančaftu složeném Marem "Šaškem"  Jaškem.Ze začátku bylo utkání vyrovnané a podávali jsme výkon jako ve skupině,ale poté během jedné minuty jsme dostali dvě branky,což se smaozřejmě projevilo na náladě některých aktérů a s přispěním "výkonu" rozhodčího jsme zaščli býti mírně nervozní.Díky podpoře obecenstva jsme dokázali snížit na 2:1 Slávem Binkem a vrátit se do zápasu.Minuty plynuly a rozhodčí nezvládal tento první vyhecovaný zápas turnaje , na což někteří naši hráči reagovali mírně podrážděně a místy na hranici fair playVrcholem byl vlastní gól Slávy Binky,vyloučení Matesa a další gól v naší síti,na který jsme dokázali zareagovat už jen njednou a s turnajem jsme se tedy rozloučili ve čtvrtfinále porážkou 2:4,když náš druhý gól vstřelil Koloušek.Po vypadnutí z turnaje jsme se dali na naši oblibenou činnost - fandění  a  snažili jsme se trocha rozkřičet ochozy,což se nám aspoň částečně podařilo Po skončení našeho účinkování na turnaji jsme poslouchali naše oblíbené písničky v K.F.B. , kde se k překvapení všech odehráli i dvě svatby,když kněz mates stihnul oddat páry: Herr HRN+ Čolinka a Kubánec+Térezka "Bečka"O svatební noci podrobnosti nemáme... Večer jsme se vydali nejprve klasicky do místního hostince Ke Krejčům a poté na očekávanou diskotéku pod vedením DJ Ernyho a DJ Prdeéééééele!!!Diskotéka probíhala tradičně v režii K.F.B. a jejich sympatizantů,proběhla bez větších excesů,za zmínku stojí snad jen "profackování" Budína našim právníkem JUDr. Fakem a menším slovním sporem mezi naší hospodskou Jańulí a Budinovou drahou polovičkou Sabinou

Celkově turnaj proběhl v poklidné a milé atmosféře a výsledkově jsme překvapili sami sebe.

Sestava:Mates,Herr HRN,Cruchot,Sláva Binka,Koloušek,Jura Novotné,Pivorék "prostitut",Džanek(přišel i se svou milou,ale ani ta nezabránila tomu,aby se vyhl krvavým šrámům po jednom z obětavých zákroků)

Trenér: J. Janša

Realizační tým: Čolinka, Térezka "Bečka"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE:Claire

(kolbe, 22. 12. 2008 15:55)

Tak u toho bych chtěl být :-D

re:bouda

(Herr HRN, 20. 12. 2008 0:08)

Však nikdo z K.FB. netvrdí,že je to bouda...když už tak bóda,ale je to buňka :-D !!!

...bože...

(Claire, 19. 12. 2008 22:44)

.....omluva za tu hrubku....*slyšela

Budín a přátelé

(Claire, 19. 12. 2008 22:43)

Jelikož se nikam moc nedostanu a v Rapu trávím už celý mládí, baví mě aspoň tyhle stránky (POCHVALA ZA NĚ). Kauza Budín mě zajímá, s jeho mladou si asi taky jednou popovídám po Fakovsku...jen jedna připomínka: už několikrát jsem slišela "bouda". BOUDA v Rapu byla a na vždy bude jen jedna! ! ! Zasvědcení ví....mladší si snad pamatují... Zdravím K.F.B.

pro sabinu

(Phdr., 14. 12. 2008 21:12)

hele nemám rád když blecha kašle, tak už nic nikam nepiš

ehe

(Herr HRN, 14. 12. 2008 19:28)

Kdybyste tady chtěli založit speciální diskuzu na téma : "Budín a přátelé" ,tak stači řict a bude Vám vyhověno ...

omluva

(Sabina, 14. 12. 2008 19:13)

nevím jestli mám právo na to zapojovat se do této diskuze ale měla bych se asi omluvit za dost nevhodný chování k Janě.Je to fajn že jsi bránila Jindry ale mohla sis k tomu vybrat taky jinej způsob a ne mu nadávat do chudáka atd..asi by tě taky naštvalo kdybych ti takovým způsobem valila do kluka.Ale promiň bylo to odemě nevhodný

........

(buda, 14. 12. 2008 13:17)

no coment

..............

(Kubánec , 14. 12. 2008 12:44)

Mlčte a styďte se !!!

!!!

(Herr HRN, 14. 12. 2008 11:48)

Styďte se!!!!!Vaše ANTIBudínovská kampaň dospěla tak daleko,že Jindra už chodí na pivo do nejkarásnější vesničky(Sudice) k Jevcovi :-)

jejda

(Janule, 13. 12. 2008 19:11)

No vy jste tragédi. Jo, nevím kdo si začal, ale když jsem tam stála s fakem než málem budina zmazal, tak si začal budin. A za blbce se budo zlobit nemůžeš, nikdo jinak tě tady totiž už nezná. Chtělo by to od vás od obou trošku lepší chovaní a bylo by to o.k., ale když ani jeden to neumíte tak je to škoda. A na pivo raději nechoďte, nechci mít rozbitou hospodu:-)

bóže

(Herr HRN, 13. 12. 2008 17:24)

jde vidět, že tyto Vaše komentáře opravdu dávají smysl :-D sedněte si do hospody a povykládéte si tam :-) ikdyž aspoň se nasměju no :-D

budín

(:-), 13. 12. 2008 15:55)

stál před našéma -narvané jak pytel- a h...oval :-D

milí buďo

(kolbe, 13. 12. 2008 13:26)

panáčku tak na to sis měl už za ty léta zvyknout,bo jak sis asi všimnul trend v oblíbenosti tvé osoby se vůbec nezměnil.. A co se týče nízké úrovně o který píšeš,zkus se někdy mrknout do zrcadla a zamyslet se sám nad sebou.U některých jedinců nižší úrovně vyvinutosti to zabírá..

.............

(buda, 13. 12. 2008 13:06)

však já ji to neberu..no at si myslí co chce...!!!:-D

!!!!!!!!!!!

(Mira, 13. 12. 2008 13:03)

Jana asi rekla to co si mysli a to ji brat nemuzes...:) ...A to ti verim ze toho mas plny zuby, ja taky...:D

miroo

(buda, 13. 12. 2008 12:48)

já vím jenže jana tam měla dvě chyby nejsem blbec a nezačal jsem si..nenchám ze sebe dělat od faka blbce!za ty leta toho mám už plny zuby!!To mě snad chápeš!Já vím jsem rád že mě bránila...jinak bych asi dopadl hodně špatně..ale s tím jsem počítal..!

Budooo!

(Mira, 13. 12. 2008 11:46)

Nemluv tad o nizky urovni, kdyz jana pise o tom ze te jeste branila, mel bys byt rad...:) A sam vis dobre ze faka je lepsi neprovokovat a vubec si ho nevsimat a nee mu jeste vzdorovat...:)

odpověd

(buda, 13. 12. 2008 10:58)

vidím že vaše myšlení je na hodně nízké urovni...to mě moc mrzí!!škoda se vyjadřovat

fako:budín

(hospodská Janule, 12. 12. 2008 12:31)

Já vám dám spor. Já jsem tam s nikým spor neměla. Jen jsem držela Faka, ať budín nevypadá jak ty omalovánky. No může si za to sám, není moc oblíbený a to nemluvím o té jeho slečně, je to moc zvláštní děvče. Bráním blbce budina, protože vím co by s ním fako udělal a ona tam začne dělat hysterické scény. Jinak neměl si budín začínat a vůbec bych se nedivila, kdyby po té hlavičce od Faka měl ještě zuby-cvaklo to pěkně.
Blahopřeji K.F.B. za úspěšnou účast v minikopané